W3C XHTML
W3C CSS2
ANY BROWSER
 

  

Terminy egzaminów w sesji zimowej

 

25.01.2018r. (czwartek) godz.10.00 sala E-2

1.02.2018r. (czwartek) godz. 10.00 sala E-2

15.02.2018r. (czwartek) godz. 10.00 sala E-2

 

Terminy poprawiania kolokwiów w sesji zimowej

 

24.01.2018r. (środa) godz.12.00 sala E-106

31.01.2018r. (środa) godz. 12.00 sala E-106

14.02.2018r. (środa) godz. 12.00 sala E-106

 

Szkic wykładu (sem.I)

Program przedmiotu, zasady zaliczania (sem. I)

Przykładowe kolokwia (sem.I)

 

Uwagi dotyczące egzaminu:


Na egzamin należy przyjść z dokumentem tożsamości.
W trakcie egzaminu telefony są wyłączone i schowane, nie używamy kalkulatorów, nie wolno korzystać z żadnych wzorów.
Piszemy tylko na kartkach przygotowanych przez wykładowcę.

Wyniki egzaminu z Analizy Matematycznej 1 z dnia 15.02.2018r.:

Sem. I:

Krysiak Ł.            3,5
Adamiak W.           3,5
Badziak M.              3-
Zygier W.               3
Midor D.                3
Dybowski K.          3-
Dziedzic K.            3
Karolewski J.      4-
Obiedziński M.       4-
Zawadzki M.              3-

Sem. II:

Śwituniak S.           3
Wojtunik Ł.           3

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

Wyniki zaliczenia z dnia 14.02.2018r.
Lisowski J.          do zaliczenia całki
Wardęga D.    do zal. granice i asymptoty
Adamiak W.              3
Zawadzki M.        do zal. całki
Dybowski K.              3

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

Wyniki egzaminu z Analizy Matematycznej 1 z dnia 1.02.2018r.:

Hryniewicz P.                 3
Krupa K.                        3

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

 

Wyniki egzaminu z Analizy Matematycznej 2 z dnia 1.02.2018r.:

Łukowiak P.                        3-

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

 

Wyniki poprawy z dnia 31.01.2018r.:

Badziak M.                   3
Dziedzic K.                    3
Zygier W.                    3-
Krupa K.                     3
Hryniewicz P.                     3
Wojtunik Ł.                3-
Obiedziński M.             3
Sidoruk J.                do zal. całki

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

 

Wyniki egzaminu z Analizy Matematycznej 1 z dnia 25.01.2018r.:

Jełowicka Z.                     5
Marczak S.                     4,5
Materkowska K.              4,5
Ławniczak S.                   4,5
Olczyk M.                          4,5
Leśniowski W.              4,5
Bartczak M.                    4,5
Niedźwiedzki R.              4
Sztandur M.                      4
Skrzypczyk M.                  3,5
Kikowski P.                      3,5
Ogiński N.                      3,5
Denys W.                        3,5
Bajerska J.                      3,5
Skoczylas B.                   3,5
Makowski M.                 3,5
Szabela J.                      3,5
Włostowska S.                3,5
Rusin B.                         3,5
Kaźmierczak K.               3,5
Brzeziński A.                    3
Piechota K.                     3
Lamparski K.                  3
Karlikowski M.               3
Jabłoński B.                     3
Szczęsny-Podeszwa M.            3

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

 

Wyniki poprawy z dnia 24.01.2018r.:

Obiedziński M.                 (kol. nr 1)           3
Piechota K.             3,5
BArtczak M.                4
Leśniowski W.               4
Ogiński N.                    3,5
Karlikowski M.                  3-
Karolewski J.                     3
Hryniewicz P.                     3
Jabłoński B.                  3
Dybowski K.                3
Rusin B.                       3
Midor D.                         3
Skrzypczyk M.               3,5
Szczęsny -Podeszwa M.            3
Niedźwiedzki R.                3
Lamparski K.               4
Kikowski P.                   3
Brzeziński A.                     3
Krysiak Ł.                   3
Kaźmierczak K.             5
Skoczylas B.                 3
Denys W.               3
Adamiak W               do zaliczenia całki
Maciążek P.               do zaliczenia całki
Dziedzic K.                   do zaliczenia całki
Krupa K.                 do zaliczenia całki

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

 

Wyniki  kolokwium nr 2  grupa SSIB 1-2:

Olczyk M.               5-
Materkowska K.             4,5
Bajerska J.                       4-
Ławniczak S.             3,5
Włostowska S.            3,5
Jełowicka Z.               3,5
Szabela J.                   3
Marczak S.                  3
Sztandur M.                3

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

Wyniki  kolokwium nr 2  grupa SSIB 3-4:

Bartczak M.                3
Makowski M.            3
Leśniowski W.               3
Piechota K.        do zaliczenia całki
Obiedziński M.                do zaliczenia całki

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(

 

 

Wyniki poprawy kolokwium nr 1  grupa SSIB 3-4:
Leśniowski W.              5
Bartczak M.                   4-
Wlazeł E.                      4
Krupa K.                       3
Badziak M.                    3
Rusin B.                        3
Skrzypczyk M.               3
Adamiak W.                  3
Brzeziński A.                3
Zawadzki M.                 3-
Nowak M.                    3-

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(
 

Wyniki poprawy kolokwium nr 1  grupa SSIB 1-2:
Denys W.                    4
Niedźwiedzki R.            3
Lamparski K.               3-
Szabela J.                  3,5
Karlikowski M.               3
Janiak M.                    3

Pozostałe osoby niestety nie zaliczyły :(